O firmě 

 
Na Pankráci 30
Praha 4
tel/fax: +420 234 633 390

Stručný přehled historie firmy

Společnost ASAP Consulting, s.r.o. byla založena v roce 1993 skupinou podnikatelů ze střední Evropy. Původním záměrem bylo poskytování poradenských a konzultačních služeb v oblasti IT. V následujících letech společnost navázala nadstandardní vztahy s firmou KTS Praha, s.r.o., došlo ke změně názvu firmy na KTS Asap, s.r.o.

V roce 1996 došlo ke změnám v majitelské struktuře, společnost a od tohoto roku se jedná o výhradně českou společnost s omezeným působením na Českou a Slovenskou republiku. Zaměření společnosti se rozšířilo o poskytování služeb v oblasti IT a telekomunikací.

V letech 1996 - 2001 firma pracovala výhradně jako servisní organizace pro společnost KTS Praha, spol. s r.o. (více na www.kts.cz ) v oblasti realizace strukturovaných kabeláží a telekomunikací (především výstavby základnových stanic pro mobilní operátory), později se docházelo k obměně portfólia nabízených služeb směrem k původnímu zaměření společnosti.

30. června 2006 byla tato proměna dokončena i v symbolické rovině a společnost se vrátila ke svému původnímu názvu ASAP Consulting, s.r.o.

Činnost společnosti v současné době lze rozdělit ma tři oddělené segmenty. Nejvýznamnější z nich je orientován na poskytování náročných služeb v oblasti administrace systémů a jejich bezpečnosti, konzultační a poradenská činnost je soustředěna primárně na sektor veřejné správy a konečně, nově v letošním roce, i na poskytování služeb souvisejících s přípravou, údržbou a obhajobou certifikátu jakosti podle normy ISO 9001.

Od roku 2004 se jako divize osamostatnilo SW oddělení, které se specializuje na tvorbu webových aplikací. Jejich výsledky na poli internetových služeb můžete najít na našem internetovém portálu i-asap.net .

Hlavním strategickým cílem společnosti je profesionální podpora našich zákazníků. Nejsme dodavatelé technologie, ani prodejci a tvůrci velkých a drahých aplikací. Nezávislá a objektivní analýza, návrh a případně i částečná realizace pro zákazníka ekonomicky a systémově nejvhodnějšího řešení je naší prioritou.

Jsme tu pro Vás!

Ing. Jaroslav Dolanský
ředitel firmy ASAP Consulting, s.r.o.

 
 
Copyright © ASAP Consulting, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena

Webhosting: www.m-hosting.cz